uniwersytetstrefa.pun.pl

Forum UG wydziału historycznego


#1 2011-01-10 18:12:57

Martin

Nowy użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 9
Punktów :   

Lektury , Materiały

Mam tak± pro¶bę do Was , je¶li grzebiecie w necie i co¶ znajdziecie co nam mogłoby się przydać z lektur - dajcie znać wszystkim , ja dzi¶ szukałem na zajęcia ze Smolińskim tych lektur , i bida nic nie mogę znaleĽć , znalazłem tylko Kadłubka w tej formie

http://piotrwojcicki.com/wp-content/upl … ronika.pdf

ale dobrze i to ...

Zamieszczajcie na forum lub przesyłajcie do Marka - a o zamie¶ci na stronce http://uniwersytet.strefa.pl/ w dziale download ( hasełko podam jak by co )

Offline

 

#2 2011-01-16 17:48:00

 fred

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lektury , Materiały

Witam!Jest prosba.z Łaciny do której strony podrecznika doszlismy (co jest zadane)?Czy był ,czy będzie sprawdzian u Bruskiego? Co u Smolinskiego, cos do przeczytania? Dziekuje!
Fedoruk Krzysztof

Offline

 

#3 2011-01-20 22:59:45

Dawid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lektury , Materiały

Witam! Nareszcie udało mi się zalogować.

Co do łaciny to z podręcznika wynika na to że skończyli¶my na lectio tertia, zadanie domowe? Hm, co¶ było, ja mam w zeszycie napisane: "wypisać słówka ze str. 23 z czytanki i przetłumaczyć" (sam siebie nie rozumiem ). Będzie sprawdzian u Bruskiego, na Smolińskiego mieli¶my przeczytać Kronike Mistrza Wincentego (lub inne pozycje z jego listy). Pozdrawiam! Dejwid

Offline

 

#4 2011-01-23 23:55:51

 fred

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lektury , Materiały

Dzięki! ale jestesmy juz po zjezdie (nie widzialem wczesniej tej wiadomosci).Wszystkiego dobrego  zycze Tobie  i koleżankom! Valete!
see You in march, bye!

Offline

 

#5 2011-02-16 11:41:39

Maras1988

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: Lektury , Materiały

Witam. Zrobiliscie cos na zajecia do długo- keckiego?? nie pytam o te zdania indukcyjne, tylko o te bibliografie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiawsei.pun.pl www.blogomania.pun.pl www.hvo.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl www.medi.pun.pl